בית / סדרות / 8 הסדרות הכי מדוברות של נטפליקס – לא הייתם רוצים לפספס את זה !

8 הסדרות הכי מדוברות של נטפליקס – לא הייתם רוצים לפספס את זה !


כמו שכבר רובכם מכירים האתר נטפליקס תפס תאוצה ודילג אל מעבר למצופה למקום הראשון בשעות הפנאי ובכלל אצל אנשים ברחבי העולם כבר מעל ל130 מדינות !
מי לא אוהב לשבת כל הלילה במיטה, מתחת לשמיכה כשלידך יש משקה טעים ומלא חטיפים טעימים? אה ! וכמובן את הפרטנר המושלם לצפייה ביחד בסדרה שאתם אוהבים. הודות לנטפליקס נוכל להינות ממגוון סדרות וסרטים מהשורה הראשונה, ושלא תגידו שאנחנו לא מפנקים אתכם, אספנו עבורכם את הסדרות שיחסירו מכם מלא שעות שינה. אז הניחו לידכם כבר טיפות עיניים כי זה הולך להיות ממכר … 

אמריקן ונדל – American Vandal

אם התברכתם בחוש הומור שנון ביותר הסדרה הזו בשבילכם ! כמה כיף לראות סדרות פשע, החוקרים מגיעים לזירת הפשע, מתייאשים עד שמוצאים את הפיתרון, העבריין נתפס ומקבל את גזר דינו עם מכת השופט בפטיש, מצד שני כמה כיף לצפות בסדרה מצחיקה שנונה קורעת שתדביק אתכם למיטה ותמרח את החיוך שלכם על הפנים… למה להתלבט ?! אמריקן ונדל מביאה לכם את שתי העולמות בסדרה אחת ! לא רוצים לספר לכם יותר מדי, רוצו לצפות !

ילדות טובות – Good Girls

כיום, כמעט בכל משפחה יש אמא אחת ומיוחדת שדואגת שהכל יתנהל לפי סדר היום שתכננה – סנדוויצים בבוקר לילדים, הסעה לבית הספר והגנים, נשיקה קטנה לבעל והנה היא מתחילה את היום שלה – אם זה בעבודה או במטלות הבית למינהן. כולנו יודעים שאמא תתן הכל למשפחתה ואם יחסר משהו היא תעשה הכל בכדי להשיגו. בסדרה "ילדות טובות" ניתן לראות כיצד 3 אימהות מרקע שונה נקלעות למצב בו הן פשוט שוברות את המוסכמות ומסכנות את חייהן על מנת להציל את משפחתן בכדי שתיהיה מאוחדת וחזקה.

הקודם1 מתוך 4
השתמש ב ← → (חצים) כדי לעבור בין התמונות


עשוי לעניין אותך

בואו לראות את הסדרות המובילות של ילדי שנות ה-90 !!

כולנו מתגעגעים לשנות ה-90 אז בואו נעלה זיכרונות עם נוסטלגיה איכותית ונצפה בסדרות הגדולות ביותר …